KIGU

   KIGURUMI

Kigurumi- skrátene kigu je oblečenie, ktoré  k nám prišlo z Japonska, kde neustále rastie dopyt po pohodlnom a originálnom oblečení.

Kigurumi je veľmi obľúbené nielen v Japonsku ale aj v mnohých krajinách ako napríklad: Austrália, Anglicko, Poľsko, Amerika a veľa ďalších krajín a jeho popularita neustále rastie.

Nemôžeme sa preto čudovať, že toto kigu oblečenie dorazilo na Slovensko aj do Čiech. Kigurumi dokonca nosia aj také celebrity ako RITA ORA alebo RIHANNA.


Kigu je pohodlné oblečenie na bežné nosenie. Vyrába sa z rôznych materialóv, prevažne z flisu alebo jemného zamatu /Coral flisu/ale aj z bavlny /klasické pyžamo/.

Kigurumi je pohodlné oblečenie určené na bežné nosenie, leňošenie doma, rôzne párty, diskotéky, outdorové aktivity ako lyžovanie, sánkovanie, stanovanie, opekačky a iné.

Kigu si obľúbili aj deti, nakoľko sa razom prenesú do rozprávkového sveta, čo aktívne zapája a stimulije ich fantáziu. Toto má pre deti veľký význam hlavne v dnešom materialistickom a pretechnizovanom svete.

Tak prečo kigurumi nevyskúšať ? 


  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.